Hakkımızda

Hafriyat işlerinde uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan firmamız Baykan Hafriyat, birmilyonnokta.com sitesinin önemli üyelerinden bir tanesidir. Güvenilir, profesyonel ve uygun fiyatlı çözümler sunarak müşterilerimizin tam memnuniyetini kazanmayı kendimize ilke olarak edindik. Firmamızın sunduğu tüm hizmetler, üst düzey kalitededir. Dilediğiniz zaman firmamızın hizmetlerinden talep edebilirsiniz.

Bilecik hafriyat sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, birçok hizmet çeşitliliği ile ön plana çıkmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları şunlardır; altyapı hizmetleri, bina dolgu işlemleri, kum taşımacılığı, yol kazı işlemleri, inşaat temel kazımı hizmeti, bina yıkımı hizmetleri, moloz taşımacılığı, kanal kazım işlemi, çevre düzenleme hizmetleri gibi birçok alanda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Her türlü hafriyat işinde titizlikle çalışıyoruz.

İşinde uzman olan ekibimiz, tüm çalışmaları yüksek standartlar doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Son teknoloji ekipman ve araçlarımız sayesinde, en zorlu hafriyat işlerinin bile üstesinden gelebiliyoruz. Tüm çalışmalarımızı iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun bir şekilde yapıyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için hizmet veriyoruz. Diğer firmalara göre çok daha uygun bir fiyat politikası sunan firmamızdan memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Firmamız ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Detaylı bilgi almak için ve hafriyat işlemleri için hemen bizi arayabilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda en kaliteli hizmetleri sizlere sunacağız. Sizleri de uygun fiyata en kaliteli hafriyat hizmetleri için firmamıza davet ediyoruz.

 

Öne Çıkarılanlar

Bilecik Moloz Nakliye

Baykan Hafriyat, Bilecik bölgesinde moloz nakliye hizmetleri sunarak, inşaat v

Bilecik Çevre Düzenleme

Baykan Hafriyat, Bilecik bölgesinde çevre düzenleme hizmetleri sun

Bilecik İş Makinesi Kiralama

Baykan Hafriyat, Bilecik bölgesinde iş makinesi kiralama hizmetleri sunarak, i

Bilecik Kazı Dolgu İşleri

Baykan Hafriyat, Bilecik bölgesinde kazı ve dolgu işleri sunarak, inşaat proje

Yorumlar